Finał Mistrzostw Policji w Piłce Siatkowej

Data publikacji 22.04.2013

Mistrzostwa Policji w Piłce Siatkowej pod patronatem Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji rozstrzygnięte. Zarówno finałowe spotkanie jak i mecz o III miejsce były bardzo zacięte i wyrównane. W obu spotkaniach do wyłonienia zwycięzców potrzebne były dodatkowe sety. Tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Oddziału Prewencji Policji z Katowic, wicemistrzem zostali siatkarze ze Szkoły Policji w Katowicach a trzecie miejsce zajęła drużyna KPP Żywiec...

Tytuł policyjnego mistrza Śląska w piłce siatkowej zdobyła drużyna Oddziału Prewencji Policji w Katowicach, która w finałowym spotkaniu pokonała reprezentację katowickiej szkoły policji, wygrywając w dodatkowym secie 15:13. Również dogrywka zdecydowała o zdobyciu trzeciego miejsca. Żywieccy policjanci, w decydującym starciu z reprezentacją Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, wygrali 19:17. Indywidualnie za najlepszego siatkarza turnieju uznano Bartłomieja Laska, reprezentującego Szkołę Policji w Katowicach, natomiast najlepszym rozgrywającym został Krzysztof Kleczko z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.